İletişim Bilgileri

  • Cebeci Mahallesi P Caddesi No:35 Kat:10 Daire:37 Sultangazi İstanbul
  • [email protected]
  • +90 532 590 3924

TEMA Biyoklimatik Pergola Sistemleri, gölge sistemleri alanında tasarımın ulaştığı en iyi çözümdür. Havanın doğal dolaşımından yararlanılarak iklimlendirme sağlayan Pergola Sistemi, istenilmesi durumunda üzerinde yer alan "Açılır- Kapanır" alüminyum paneller vasıtası ile hava geçişini sağlar. Aynı zamanda alüminyum paneller arasına cam koyularak doğal ışıkta sağlanabilmektedir. Birçok opsiyonel seçenek ile desteklenen TEMA Biyoklimatik Pergola Sistemleri, 4 mevsim özgürce kullanabilmeniz için tasarlandı.

Biyoklimatik Pergola Sistemleri

TEMA Biyoklimatik Pergola Sistemleri, gölge sistemleri alanında tasarımın ulaştığı en iyi çözümdür. Havanın doğal dolaşımından yararlanılarak iklimlendirme sağlayan Pergola Sistemi, istenilmesi durumunda üzerinde yer alan ''Açılır- Kapanır'' alüminyum paneller vasıtası ile hava geçişini sağlar. Aynı zamanda alüminyum paneller arasına cam koyularak doğal ışıkta sağlanabilmektedir. Birçok opsiyonel seçenek ile desteklenen TEMA Biyoklimatik Pergola Sistemleri, 4 mevsim özgürce kullanabilmeniz için tasarlandı.

Entegre aydınlatma ve ses sistemi seçenekleriyle de desteklenebilen TEMA Biyoklimatik Pergola Sistemleri, istenmesi durumunda ısıtıcı sistem ilavesi ile kışın zor şartlarında da kullanım olanağı sunar. Yeniliklerin takipçisi olan Tema Pergola Sistemleri, uzun süren tasarım süreçlerinden sonra bueşsiz ürünü kıymetli müşterilerinin hizmetine sundu.


TEMA Bioklimatik kendi klasmanında, ''Tek Tuşla Açılır- Kapanır'' – ''85⁰ Eğime Ulaşabilen'' – ''Hem Açılıp Hem de Dönebilen'' Panel Teknolojisiyle, güçlü şık ve alanlarınıza değer katan bir üründür. 1 derecelik statik çalışma yapısına sahip olan TEMA Bioklimatik Pergola Sistemleri 4 mm. et kalınlığına sahip alüminyum profilleri ile zorlu hava koşullarına dayanıklı olarak üretilmektedir.

Hemen şimdi birlikte çalışmaya başlayabilir ve inanılmaz projeleri birlikte inşa edebiliriz.

Projenin Her aşamasında sizi bilgilendiriyor ve projenizi kntrol ederek denetleyebilirsiniz.

[ 0 +]
KITA
[ 0 +]
ÜLKE
[ 0 +]
PROJE