İletişim Bilgileri

 • Cebeci Mahallesi P Caddesi No:35 Kat:10 Daire:37 Sultangazi İstanbul
 • [email protected]
 • +90 532 590 3924
Tema Pergola
[ ŞİRKETİMİZ HAKKINDA ]

Tema Pergola

Açılır kapanır pergola, açılır tavan sistemi, kış bahçesi çözümleri ile 2005 yılından beri faaliyet gösteren firmamız, kazandığı birikimle ve tecrübeyle 2010 yılında Habibler’de üretim tesisini kurmuştur. Kurulan bu tesis sayesinde yurt içi ve yurt dışı üretimi hız kazanmıştır. Tente sistemlerini yurtiçi ve yurtdışına, Tema Pergola markasının kalitesi ve güvenilirliği adı altında satışa sunmaktadır. Profesyonel yönetim kadrosu, tecrübeli ekibi ve etkili pazarlama politikası ile en üst seviyede müşteri memnuniyeti elde ederek müşteri portföyünü devamlı genişletmektedir. Firmamız, çözüm odaklı ve hızlı geri dönüşü ile müşterilerine kaliteli ürün ve iyi hizmet sunmayı amaçlamıştır. Başta Avrupa olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerine ihracat yaparak bu anlayışı ve felsefeyi tüm dünyaya göstermektedir.

Tema Pergola, teknolojiye yaptığı yatırımlar sayesinde modern ve yüksek kaliteli ürünleriyle iç ve dış pazarlarda adından sıkça söz ettiren bir konumuna gelmiştir.

Üretim ve Kalite

Ar-Ge çalışmaları sonucu firmamız yenilikçi ilkesi ile gölgelendirme üzerine kreatif çözümler üretmeye odaklanmıştır. Gelişmiş test cihazları sayesinde de ürünlerini kullanıma sunmadan önce test etme imkanına sahip olan Tema Pergola profesyonel proje ekibi sayesinde, projelerine özel ve çözüm odaklı çalışmalar gerçekleştirmektedir.

Uluslararası standartlara göre üretim yapan firmamız benimsediği kalite anlayışı ile ISO 9001 sertifikası almaya uygun görülmüştür.

6500 m2 Modern Fabrika

Tema Pergola 4500 m2 kapalı alan 2000 m2 açık alan olmak üzere modern ve teknolojik entegre üretim tesislerinde uluslararası standartlarda ürettiği sistemlerini yurtiçi ve yurtdışında satışa sunmaktadır.

Üretim tesisimizde CAD-CAM destekli model tasarımı, CNC tezgahlarda modellere ait kalıpların üretimi, alüminyumun eritilerek enjeksiyon makinelerinde dökümü, parçaların otomatik konveyorlü fırınlarda elektrostatik boyama metoduyla boyanması, üretim hatlarında parça ve profillerin montajı gibi prosesler yapılmaktadır. Personel eğitim ve güvenliğini ön planda tutmayı ve çalışanlarını donanımlı hale getirmeyi amaç edinmiştir. İş Sağlığı ve Güvenliği uygulamalarını her türlü yasal mevzuata uygun olarak yerine getirerek, çalışma ortamlarına İş Güvenliği duyarlılığı kazandırmıştır.

Politikamız

Meslek etiği ve ahlaki değerlerimizden ödün vermeden yönetim anlayışımızın temelini iletişim, güven, ekip ruhu ve doğru koordinasyon oluşturmaktadır.

 • Kalite düzeyimizi gelişen teknoloji ve müşteri beklentileri doğrultusunda iyileştirmeyi amaçlamak.
 • İmalatlarında sözleşme şartlarını, yasal ve diğer yükümlülükleri göz önünde bulundurarak ulusal ve uluslararası gelişmeleri sürekli izleyerek değişen koşullara uyumlu planlar yapmak.
 • Çalışanlarımıza huzurlu olacakları bir ortam sağlayarak, aidiyet duygusu oluşturmak.
 • Teknolojiyi ve çağdaş gelişmeleri yakından takip eden, kullanan, konusuna hakim, deneyim kazanmış personeller yetiştirmek.
 • Verdiğimiz hizmetin kalitesini; müşterilerimizin memnuniyetini, öneri ve şikayetlerini değerlendirerek sürekli iyileştirmek.
 • [ ŞİRKET STRATEJİMİZ ]

  FELSEFEMİZ

  Yurt içinde ve yurt dışında projeleriyle insanların hayatına değer katmak için çıktığımız bu yolculukta Tema Pergola farkını hissettirmeyi amaçlıyoruz.

  VİZYONUMUZ
  VİZYONUMUZ

  Ülkemizde gösterdiğimiz başarılara, yurt dışı projelerimizle yenilerini ekleyip küresel bir marka haline gelerek sadece lider değil, öncü olmak.

  MİSYONUMUZ
  MİSYONUMUZ

  Biz, müşteri odaklı, güvenilir, deneyimli, yenilikçi, sorumlu ve özveriliyiz. Gücümüz, başarımız ve somut adımlarımızdır.

  DEĞERLERİMİZ
  DEĞERLERİMİZ
  [ 0 +]
  KITA
  [ 0 +]
  ÜLKE
  [ 0 +]
  PROJE